enovio

Zadaszenia drzwi/ furtek

Zadaszenie drzwi fotowoltaicznych to zrównoważone rozwiązanie zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Mogą pomóc w obniżeniu kosztów energii poprzez wytwarzanie czystej energii, a także stanowią funkcjonalny i stylowy dodatek do wejścia do budynku. Wbudowany panel fotowoltaiczny umożliwia zasilenie oświetlenia, wideodomofonu i elektrozamka.

CANOPIES
Typy
wicket_eblade_2
Zadaszenie ze ścianką

Zadaszenie z dodatkową fotowoltaiczną ścianą boczną. Ściana może być zarówno lewa, jak i prawa. Skutecznie chroni przed wiatrem i słońcem.

eBLADE - wicket canopies
Zadaszenie proste

Minimalistyczny wygląd na dwóch wspornikach. Ten elegancki dach ze zintegrowanym oświetleniem doskonale uzupełni system ogrodzenia.

Zintegrowane oświetlenie

Oświetlenie LED zintegrowane z baldachimem może służyć do zapewnienia oświetlenia otoczenia i poprawy ogólnego wyglądu konstrukcji. Oświetlenie LED można zintegrować ze słupkami i górnymi profilami, aby zapewnić delikatny blask, który podkreśla atmosferę przestrzeni. Dodatkowo oświetlenie LED zintegrowane z systemem balustrad może zapewnić bezpieczeństwo, poprawiając widoczność i zapobiegając wypadkom w warunkach słabego oświetlenia. Może to być szczególnie przydatne w przypadku przestrzeni zewnętrznych lub obszarów publicznych, gdzie bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.

EBLADE_DAY
EBLADE_NIGHT2
canopies_lighitng
Ekologiczne i dobrze zaprojektowane

Oświetlenie podkreślające minimalistyczny design, harmonijne kształty doskonale pasujące do współczesnej architektury i trwałe materiały to tylko wybrane zalety naszych produktów. 

Features
door_canopy2

Zintegrowane oświetlenie LED jest energooszczędne, ułatwia korzystanie z furtki wieczorami, doświetla klamkę i zamek a także podnosi poziom bezpieczeństwa. 

Canopy

Oświetlenie wychodzące z projektu, harmonijne kształty, które są dostępne w współczesnej architekturze i dostępie do materiałów tylko wybranych zalet naszych produktów. 

durable_conctruction

Własny design profili pozwala nam na zachowanie wysokich standardów estetyki oraz wysoką wytrzymałość konstrukcji. 

door_canopy4

Zwykły produkt – niezwykłe możliwości. Zintegrowane panele fotowoltaiczne sprawią, że Canopy poza swoją standardową funkcją będzie także produkował prąd.

Dane techniczne
Główny materiał - aluminium
Standard width - 2100mm​
Przekrój ramy - 100x50mm
Rozmiar lameli - 165mm
Odległość między listwami - 60mm
Warunki pracy -20°C do + 40° C
Panele PV - szkło
Typ ogniwa – MonoPerc
Oświetlenie LED - w profilach górnych i słupkach
wicket_eblade_2
Doradztwo
Projekt
Realizacja